Ebro-Car mechanik warszawa bielany
telefon
Facebook

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco informowani o specjalnych okazjach dostępnych w naszej ofercie.

 

 

Klocki hamulcowe są jednymi z najważniejszych elementów wchodzących w skład układu hamulcowego, dlatego też warto zadbać o ich regularny przegląd oraz wymianę, jeżeli się do tego kwalifikują. Na każdej z okładzin występuje charakterystyczny rowek. W przypadku gdy jest on słabo widoczny lub element jest na tyle starty, że nie widać go wcale, klocki hamulcowe wymagają dokonania oględzin przez mechanika. Przyjmuje się, że jeżeli grubość okładziny klocka jest mniejsza niż 3 mm, to klocek hamulcowy wymaga wymiany. Należy również pamiętać o tym, że mocno zużyte klocki hamulcowe przyczyniają się do nadmierniej eksploatacji tarcz hamulcowych, tak więc warto zadbać o wymianę klocków w odpowiednim momencie tak aby nie narazić się na wydatki związane z wymianą tarcz hamulcowych. Klocki hamulcowe zazwyczaj wymienia się parami na jednej osi. Sprawność układu hamulcowego, w tym stan klocków hamulcowych są kluczowe dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych

Jak działamy:

Gdzie nas znajdziesz:

Na początku diagnozujemy problem oraz oceniamy stan zużycia klocków, tarcz, zacisków oraz przewodów hamulcowych. Jeżeli któryś z tych elementów kwalifikuje się do wymiany to Państwa o tym informujemy. Następnie dobieramy odpowiednie części do danego samochodu biorąc pod uwagę ofertę różnych producentów, tak aby mogli Państwo samodzielnie dokonać wyboru montowanych części. Po wyborze części przedstawiamy szczegółowy kosztorys wraz z ceną usługi, a po akceptacji kosztorysu rozpoczynamy wymianę. Przewidujemy także możliwość osobistej dostawy części i skorzystania z samej usługi wymiany klocków hamulcowych.

Wymianę klocków hamulcowych przeprowadzimy w naszym warsztacie, znajdującym się na ulicy Marymonckiej 12, Warszawa Bielany. Chciałbyś dokonać wymiany klocków hamulcowych w swoim samochodzie? W takim razie zadzwoń pod 783 411 591 i umów się na wizytę.

Ebro-Car Sp. z o.o. 

 

ul. Marymoncka 12

01-868 Warszawa 

 

783 411 591

ebro.warsztat@gmail.com