Ebro-Car

Serwis klimatyzacji

W warsztacie Ebro-Car położonym na ulicy Marymonckiej 12, Warszawa Bielany zajmujemy się również kompleksowym serwisem klimatyzacji samochodowej. Oferujemy szereg usług w tym zakresie.

Zadbamy o napełnianie klimatyzacji samochodowej czynnikiem roboczym, który jest odpowiedzialny za chłodzenie powietrza w pojeździe. Należy pamiętać, że ulatnia się on jak każda substancja gazowa. Szacuje się, że jest to ok. 10% objętości napełnionego zbiornika w ciągu roku.

Jeśli stwierdzimy większy ubytek, na życzenie klienta sprawdzimy również szczelność klimatyzacji oraz jej przewodów. W przypadku wykrycia nieprawidłowości dajemy gwarancję skutecznego wyeliminowania problemu.

Serwis klimatyzacji

Raz do roku należy pamiętać również o odgrzybieniu i dezynfekcji układu. Klimatyzacja samochodowa jest miejscem sprzyjającym rozwojowi grzybów i drobnoustrojów. Korzystanie z zanieczyszczonego układu powoduje przedostawanie się szkodliwych substancji do naszego organizmu.

Nasz serwis klimatyzacji oferuje także pełną diagnostykę kompresorów oraz ich naprawę. Zalecamy wykonywanie pełnej diagnostyki i serwisu klimatyzacji co najmniej raz do roku. Układ klimatyzacji składa się z wielu podzespołów. Sprężarka, skraplacz, parownik oraz zawór rozprężny są elementami regulacyjnymi, o które należy dbać. W układzie znajdują się również różnego rodzaju rurki i uszczelki, które w wyniku awarii mogą znacznie zmniejszyć wydajność klimatyzacji. Warto dbać o klimatyzację w naszym samochodzie w trosce o zdrowie nasze i naszych najbliższych.

W naszym warsztacie pracują fachowcy z dużym doświadczeniem i profesjonalną wiedzą, którą w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem wykorzystują do serwisu klimatyzacji w różnych typach i markach samochodów. Gwarantujemy profesjonalizm, skuteczność, krótki czas oczekiwania i konkurencyjne ceny. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i firm, które posiadają flotę pojazdów służbowych.

Koszt napełnienia klimatyzacji czynnikiem chłodniczym wynosi:

200 złotych – do 500 gramów czynnika.