Ebro-Car

Elektryka samochodowa

Warsztat samochodowy Ebro-Car to miejsce, w którym oferujemy szeroką i dokładną diagnostykę samochodów pod względem elektryki. Nasz nowoczesny sprzęt pozwala nam na znalezienie każdej, nawet najmniejszej wady w elektronice. Im nowsze samochody, tym więcej elektroniki, a większość tradycyjnych zakładów po prostu już sobie z nimi nie radzi. Nasz warsztat podąża za najnowszymi trendami, śledzimy nowinki i dysponujemy nowoczesnym sprzętem zarówno do diagnostyki jak również naprawy układu elektrycznego w Twoim samochodzie. Skupiamy się na tym co umiemy najlepiej i doskonale się w tym odnajdujemy.

Elektryka samochodowa

W naszym zakładzie mechanicznym sprawdzimy źródła oraz zlikwidujemy przyczyny nieprawidłowego działania elektrycznych siedzeń, szyb, systemu domykania drzwi, składania lusterek oraz wielu innych elektronicznych systemów występujących obecnie w samochodzie. W obecnych czasach elektryk samochodowy z laptopem w dłoni może zdziałać więcej niż zwykły mechanik, dlatego też elektryka samochodowa jest obecnie gałęzią, która prężnie się rozwija. Warszawa i okolice Bielan to miejsce, gdzie znajduje się wielu mechaników i elektryków, ale to właśnie Ebro-Car oferuje pełną diagnostykę za pomocą najlepszego i bardzo dobrze skonfigurowanego sprzętu diagnostycznego.

Oferujemy również diagnostykę pod kątem błędów w komputerze. Za duże spalanie, zbyt duży pobór oleju, a może mała moc – to są elementy, które coraz częściej kontroluje komputer, i jak w każdym komputerze mogą pojawiać się błędy. My te błędy wyeliminujemy, przywrócimy prawidłowe ustawienia i zoptymalizujemy sterowniki, tak aby jazda była czystym komfortem, a nie nerwowym zerkaniem na powiadomienia na kokpicie.

Zachęcamy do oddania samochodu w nasze ręce. Dokładność pomiarów i diagnostyki to coś na co zwracamy szczególną uwagę. Chcemy, aby wszyscy którzy zechcą skorzystać z naszych usług mieli do nas zaufanie, a zaufanie buduje się rzetelną pracą i wysoką jakością świadczonych usług. Pamiętaj, jak szwankuje elektryka samochodowa to tylko Ebro-Car na ulicy Marymonckiej 12, Warszawa Bielany. Serdecznie zapraszamy.