Ebro-Car mechanik warszawa bielany
telefon
Facebook

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco informowani o specjalnych okazjach dostępnych w naszej ofercie.

 

 

Naprawa układów wydechowych

W Ebro-Car zajmujemy się kompleksowym serwisem układów wydechowych w autach osobowych wszystkich marek. Naprawa katalizatorów, strumienic, filtrów cząstek stałych, sond lambda, elementów układu recyrkulacji spalin czy też zwykła naprawa tłumików - wszystko to znajduje się w naszej ofercie.

Pracę rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki i oceny stanu technicznego układu. Nie zapominamy o systemie mocującym i wszystkich jego elementach, między innymi: obejmach mocujących, pierścieniach uszczelniających, uszczelkach czy też wieszakach. Przegląd tych elementów zapewni spokojną jazdę uniemożliwiając oderwanie żadnej z tych części podczas przemieszczania się. Niektóre elementy z niewielkimi usterkami poddajemy spawaniu lub naprawie (np. tłumiki), natomiast w przypadku większych uszkodzeń wymieniamy daną część.

Jak wiadomo technologia idzie do przodu, więc mimo wieloletniego doświadczenia ciągle się rozwijamy i zwiększamy naszą wiedzę oraz podnosimy kompetencje w zakresie serwisowania układów wydechowych.

Sprawny układ wydechowy zapewnia odpowiedni komfort jazdy, odpowiednią pracę silnika, a także wpływa na optymalne spalanie. W związku z tym nie warto eksploatować pojazdu z uszkodzonymi elementami tego układu. Ze względu na jego położenie pracuje on w bardzo ciężkich warunkach. Zachęcamy do kontroli działania układu przy pierwszych niepokojących objawach, gdyż niewielka awaria może ciągnąć za sobą kolejne, bardziej kosztowne usterki.

W naszym serwisie znajdującym się w dzielnicy Warszawa Bielany mogą Państwo liczyć na profesjonalną naprawę tłumików, katalizatorów i innych elementów układu wydechowego, popartą ogromną wiedzą i latami doświadczenia. Zapraszamy do umówienia wizyty telefoniczne lub odwiedzenia nas w naszym warsztacie.

Naprawa tłumików

Ebro-Car Sp. z o.o. 

 

ul. Marymoncka 12

01-868 Warszawa 

 

783 411 591

ebro.warsztat@gmail.com